MORES elektronic, s.r.o.

..na trhu již 29 let..

Domovní videotelefony (FERMAX, COMAX, BPT, HIKVISION, DAHUA).

Pro monitorování a ochranu objektů v rámci kompletnosti zabezpečení dodáváme systémy různých výrobců podle rozsahu realizované zakázky – uzavřené vnitřní videosystémy s možností záznamu (Samsung, LG, KPC, CNB, Axis, Vivotek). S dlouholetou zkušeností montujeme a doporučujeme systémy HIKVISION a DAHUA - jedná se o dvě největší firmy předních výrobců kamerových systémů s největším světovým podílem na trhu.

Ať už systémy IP, či levnější varianty HDCVI / Analog.

Nabízíme i převzetí servisních úkonů a správu CCTV systémů jiných výrobců, jako jsou např.:Pinetron, Vivotek, AVTECH apod.

Přejete si mít přehled nad situací ve své firmě? Dohled nad objekty, případně výrobou, ať už se jedná o přenos pro ostrahu, dohled nad bezpečností, či sledování?

Na přání zákazníka seznámíme s možnostmi konfigurace, instalace a navržení systému CCTV na vybraný objekt s maximální péčí. 

Často přemýšlíte, co se asi doma děje, když zrovna pracujete, jste na dovolené, nebo jen chcete mít přehled odkudkoliv? S přímým přenosem streamovaného videa z NVR - IPC do vašeho mobilního telefonu, nebo s možností připojit se přes PC budete maximálně spokojeni. Neváhejte a domluvte si konzultaci na míru přímo pro Vás! Kamerové systémy již dávno nejsou dominantou pouze podniků, ale stále častěji řešíme požadavky malých objektů, jako jsou novostavby apod.


V současné době patří Hikvision k nejvštším světovým výrobcům kamerových systémů a má zastoupení po celém světě. Pracuje pro něj více než 20 000 zaměstnanců (2017) z čehož je 9 000+ vývojových inženýrů. Díky dynamickému technologickému vývoji dokázal Hivision snížit cenu ekonomických kamerových systémů pro domácí řešení a na druhé straně přinesl vysokou kvalitu a nové technologie do provesionálních bezpečnostních řešení, čímž se zařadil mezi prestižní výrobce kamerové techniky, jako je Bosch, Samsung, Axis, Avigilon a další, a je jím schopen ve většině ohledů konkurovat. To potvrzuje i několikanásobné prvenství v žebříčku A&S Magazine’s “Security 50”, který porovnává pozice společností na trhu s bezpečnostními technologiemi. V roce 2017 zřídilo vedení Hikvision pobočku HIKVISION Czech (Praha) pro podporu lokálních distributorů na českém trhu a spolupráci při řešení profesionálních projektů s pokročilými technologiemi Hikvision. 


Dahua je předním výrobcem kamerových systémů s druhým největším světovým podílem na trhu. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich 10% tržeb každý rok. Firma Dahua má více než 6000 profesionálů ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování špičkových výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Řešení Dahua jsou navrženy tak, aby byla škálovatelné a modulární a tím poskytovat flexibilní možnosti konfigurace. Dahua má patentové portfolio s 1400 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce.

Produktové portfolio firmy Dahua zahrnuje: Pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. Dopravní kamerové systémy se čtením SPZ a parkovací systémy.

©MORES elektronic, s.r.o. 2020

Copyright © 2020. All Rights Reserved.