MORES elektronic, s.r.o.

..na trhu již 29 let..


Využijte CASHBACK z nákupu díky LYONESS

Lyoness

z Wikipedie, otevřené encyklopedie

Tento článek je o nákupní společenství. Pro keltské mytologie zemi, viz Lyonesse .

Lyoness

Typ

soukromý

Průmysl

Multi-level marketing

Založený

2003

zakladatelé

Iwan J. Ackermann, Max Meienberg, Uwe Proch

Sídlo společnosti

Graz , Rakousko

Klíčoví lidé

Hubert Freidl

příjem

1,2 miliardy eur

Počet zaměstnanců

980 zaměstnanců, 7.000.000 členů


Struktura společnosti

V roce 2004, CEO of Lyoness, Hubert Freidl, byl najat jako společnosti režiséra . Lyoness obsahuje nejméně sedm korporace zapsané v Švýcarsku , devět korporace zapsané v Rakousku a zhruba 42 dalších národních a regionálních korporace po celém světě. Jméno ‚Lyoness‘ byl odvozen od keltského mytologického království ‚ Lyonesse ‘. „Lyconet“ byl zaveden v roce 2014 pod novým názvem ochranné známky pro stejné skupiny společností.

Obchodní model

nakupování komunita

Lyoness provozuje mezinárodní, napříč odvětvími obchodní komunitu , ze kterého členové a obchodníci pravděpodobně těžit prostřednictvím Cashback slev a loajalitu zákazníků , resp. Lyoness oznámila, že začíná v červenci 2014, jsou všechny sítě marketingové aktivity mají být dodáván pod novou značkou „Lyconet“.

Nákupní společenství Lyoness má v současné době (od července 2016) odhadem sedm milionů členů po celém světě, kteří dostávají slevy při nákupech na 80.000 Lyoness (2017) partnerů s více než 300.000 sběrnách. Prostřednictvím systémů slevy, členové obdrží přímé slevy 1-5% ve formě hotovosti zpět na každý nákup provedený na partnera Lyoness. V závislosti na zemi, součet získaných slev musí být 5 nebo 10 eur nebo vyšší, aby mohla být převedena na bankovní účet člena Lyoness.

Cashback a Nákupní Points

Cashback a nákupní místa jsou členské výhody, které jsou generovány při nákupu u Lyoness věrnostního obchodníka. Výhody jsou v závislosti na podmínkách obchodníka. Nákupní body mohou být použity pro nabídky Nákupní bod, který lze označit za poukázek. Lyoness převede vydělané Cashback na bankovní účet registrovaného člena.

Friendship bonus

Vedle slev přes osobních nákupů, členy Lyoness obdrží 0,5% o provizi za nákupy provedené lidmi, které zavedly na Lyoness, stejně jako 0,5% za nákupy provedené lidí zavedených lidmi, které přinesli. Lyoness se vztahuje k tomuto systému jako ‚Friendship Bonus‘.

Struktura společnosti

Mezinárodní organizace

Lyoness a Lyconet jména ochranné známky pokrytí různých firemních struktur . Zastřešující holdingová společnost se jmenuje 'Lyoness International AG', který je podporován několika správních útvarů (které jsou registrovány firemní struktury ): zahrnující: Lyoness eBiz GmbH , Lyoness DATASERVICE GmbH , Lyoness Lyco Soft GmbH , Lyoness Child & Family Foundation , Lyoness Greenfinity Foundation .

Continental a země organizace

Kontinentální organizace jsou dceřiné společnosti Lyoness International AG a jsou registrovány jako akciové společnosti . Jsou to: Lyoness Europe AG (která byla založena v roce 2003), "Lyoness IMEA SA" (2009), Lyoness Severní Amerika Ltd. , "Lyoness Jižní Amerika SA", "Lyoness Asia Ltd." (2011).

Úřady jednotlivých zemí jsou dceřinými kontinentálních akciové společnosti a jsou registrovány jako v soukromém vlastnictví, společnosti s ručením omezeným .

Kooperace

Lyoness zahájila Cashback kooperace s několika sportovních klubů v Evropě od roku 2015:

·         MotoGP (via Dorna Sports)

·         SK Rapid Wien

·         Golf Association Rakouské

·         HC Slovan Bratislava

·         SK Slavia Praha

·         Legia Warszawa

·         Federazione Italiana Golf

·         Österreichische Sporthilfe

·         Lechia Gdansk

·         Lech Poznan

·         Wisla Krakov

·         Landesfeuerwehrverband Steiermark

·         HC Kometa Brno

·         Velux EHF Final4

·         Jokerit Helsinki

                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Podle Lyoness každý nákup ze strany svých členů na svých partnerských společností prospívá Lyoness Child a Family Foundation (a Lyoness vlastněná charitativní organizace) a Greenfinity nadace Lyoness (Lyoness-vlastnil organizaci podporovat udržitelnost ).

Lyoness, spolu s jeho Greenfinity Foundation, je hlavním sponzorem každoročního rakouský Otevřít golfový turnaj, nyní jmenoval Lyoness Otevřít. Tento turnaj je součástí 2013 European Tour . Lyoness se podílí i ve světě fotbalu, sponzorování ‚evropskou Juniors ligu‘, evropskou fotbalovou soutěž pro mládež týmy, stejně jako rakouský klub SK Rapid Wien . Lyoness zaplatí 9 milionů eur v průběhu příštích 5 fotbalových sezón, ale nebude hlavním sponzorem Rapid Wien.

©MORES elektronic, s.r.o. 2020

Copyright © 2020. All Rights Reserved.